Pożar budynku w gminie Słońsk. W środku było auto, spłonęło doszczętnie (ZDJĘCIA)

23 marzec 2023
Autor: 
Pożar budynku w gminie Słońsk. W środku było auto Fot. OSP Słońsk

Pożar w miejscowości Jamno koło Słońska. Płonęła stodoła oraz samochód osobowy, który był w niej przechowywany. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Sulęcinie w czwartek, 23 marca, wczesnym rankiem. Tuż po godzinie 4:50 w Jamnie (gmina Słońsk) w ogniu stanął budynek gospodarczy.

Do akcji wysłano trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sulęcinie oraz dwa samochody z jednostki OSP Słońsk. W chwili dojazdu pierwszych strażaków pod wskazany adres, pożar był już dość mocno rozwinięty.

W środku był samochód

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne od razu rozwinęli linie gaśnicze i przystąpili do działań. Do ugaszenia ognia posłużyła między innymi piana sprężona. Po kilkunastu minutach akcji sytuacja została opanowana. Wówczas rozpoczęło się dokładne dogaszanie.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Straty są jedynie materialne. Ucierpiał sam budynek, jak i samochód osobowy marki Chrysler PT Cruiser, który znajdował się w budynku. Pojazd spłonął doszczętnie.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. To będzie ustalał już biegły z zakresu pożarnictwa.

Przeczytaj też: Wyłudzili unijną kasę z Urzędu Marszałkowskiego. CBA zatrzymało pięć osób


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u