Dziecko bez opieki na balkonie w Zielonej Górze. Do akcji ruszyli strażacy i policjanci (ZDJĘCIA)

05 czerwiec 2023
Autor: 
Dziecko bez opieki na balkonie w Zielonej Górze Redakcja

Akcja straży pożarnej i policji w Zielonej Górze. Zgłaszający zauważyli dziecko przebywające na balkonie. Chłopiec został pozostawiony bez opieki.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowy poranek, 5 czerwca. Chwilę po godzinie 8:40 do zielonogórskich służb wpłynęło zgłoszenie z osiedla Wazów.

Świadkowie zaniepokoili się chłopcem, który bez opieki przebywał na balkonie bloku przy ulicy Klementowskich. Sam balkon znajdował się na wysokości pierwszego piętra.

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej, w tym drabinę mechaniczną z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Ponadto pod blok podjechał patrol policji.

Drzwi do mieszkania były zamknięte, dlatego strażacy postanowili dostać się do dziecka przez balkon. Rozstawili oni drabinę nasadkową i jeden z ratowników udał się do chłopca, aby następnie zabrać go do mieszkania. Na szczęście dziecku nic się nie stało, malec był jedynie mocno przestraszony.

Więcej informacji wkrótce...

Przeczytaj też: Pożar lasu koło Nowogrodu Bobrzańskiego. W akcji 14 zastępów straży pożarnej i 2 samoloty (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u