Wypadek na S3 pod Świebodzinem. Ciężarówka przewróciła się na bok. Droga jest zablokowana!

09 czerwiec 2023
Autor: 
Wypadek na S3 pod Świebodzinem. Ciężarówka przewróciła się na bok. Droga jest zablokowana! Straż Świebodzin

Groźne zdarzenie na trasie S3 pod Świebodzinem. Ciężarówka uderzyła w pojazd obsługi drogi i przewróciła się na bok. Droga w kierunku Zielonej Góry zablokowana!

W piątek, 9 czerwca około godziny 10:30 na 174 kilometrze trasy S3 w rejonie Świebodzina doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu obsługi drogi oraz samochodu ciężarowego z naczepą. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Świebodzinie, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Wypadek S3 Świebodzin

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca jadący samochodem ciężarowym nie zauważył pojazdu obsługi drogi, który zabezpieczał prace prowadzone na fragmencie trasy S3 i uderzył w tył tego pojazdu. W wyniku uderzenia ciężarówka przewróciła się na bok całkowicie blokując przejazd w kierunku Zielonej Góry. 

- Kierowca ciężarówki odniósł lekkie obrażenia - podaje bryg. Marcin Bohuszko, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej PSP w Świebodzinie. 

Trasa S3 zablokowana

- Droga w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowana - podaje asp. MArcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. Zdarzenie miało miejsce między węzłami Świebodzin Północ a Świebodzin Południe. Służby wprowadziły objazdy przez Świebodzin i Drogę Krajową numer 92. 

Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin. 

Czytaj także - Tragedia pod Lubskiem. BMW wypadło z drogi. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn!

{laodmoduleid 453}

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u