Tragedia pod Lubskiem. BMW wypadło z drogi. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn!

08 czerwiec 2023
Autor: 
Tragedia pod Lubskiem. BMW wypadło z drogi. Nie żyje dwóch młodych mężczyzn! Redakcja/archiwum

Śmiertelny pod Lubskiem. Na trasie Brody - Lubsko osobowe BMW wypadło z drogi. Dwie młode osoby nie żyją, jedna trafiła do szpitala. 

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do żarskich służb ratowniczych w czwartek, 8 czerwca, około godziny 17:00. Na Drodze Wojewódzkej numer 289 w rejonie miejscowości Brody pod Lubskiem osobowe BMW wypadło z drogi.

Do akcji wyruszyły zastępy straży pożarnej z Lubska oraz okoliczne jednostki OSP. Przybyły także zespoły pogotowia ratunkowego oraz patrole policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Dwie młode osoby nie żyją

W wyniku wypadku trzy osoby wymagały pomocy medycznej. - Dwóch młodych mężczyzn poniosło smierć na miejscu - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy lubuskich strażaków.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas manewru wyprzedzania kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Wszystkie przyczyny i okoliczności tragedii będą teraz ustalać policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga Wojewódzka numer 289 w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Pościg za dilerem narkotyków w Zielonej Górze. Zobacz nagranie z monitoringu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u