Pożar w Zielonej Górze. W domu zapaliły się akumulatory

09 czerwiec 2023
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. W domu zapaliły się akumulatory

Pożar w Zielonej Górze. Zapaliły się akumulatory składowane w piwnicy budynku mieszkalnego. Ogień zdołali ugasić lokatorzy.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w piątkowy wieczór, 9 czerwca, tuż po godzinie 21:30. W jednym z domów na ulicy Rezedowej doszło do pożaru.

- Paliły się akumulatory, które znajdowały się w piwnicy - relacjonuje st. kpt. Piotr Kowalski z Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chciał być romantyczny, ale nie pykło. Teraz ma spore problemy.

W akcji 3 zastępy straży pożarnej

Do zdarzenia wysłano trzy zastępy, w tym drabinę mechaniczną z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Kiedy strażacy zjawili się na miejscu, ogień był już opanowany.

- Lokatorzy ugasili pożar przed dojazdem zastępów - informuje st. kpt. Kowalski.

Tym sposobem działania strażaków ograniczyły się tylko do sprawdzenia akumulatorów. Ich działania trwały jedynie kilkanaście minut. Mieszkańcom budynku nic się nie stało.

Przeczytaj też: Policjanci z Zielonej Góry w jeden dzień zatrzymali sześć praw jazdy za prędkość


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u