Samochód wjechał do jeziora Linie Duże. Trwają poszukiwania kierowcy!

24 czerwiec 2023
Autor: 
Samochód wjechał do jeziora Linie Duże. Trwają poszukiwania kierowcy! Redakcja

Auto z dwiema osobami wjechało do jeziora Linie Duże. Pasażer wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Trwają poszukiwania kierowcy osobówki.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 23 czerwca nad jeziorem Linie Duże koło Kargowej. Chwilę po godzinie 23 samochód osobowy marki Mazda, w którym miały znajdować się dwie osoby wjechał do jeziora. Pasażer zdążył uciec z tonącego pojazdu, kierowca wciąż jest poszukiwany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Trwają poszukiwania zaginionego kierowcy

W nocnej akcji poszukiwawczo - ratowniczej brało udział łącznie 10 zastępów straży pożarnej z dwóch województw: lubuskiego i wielkopolskiego. W działania zaangażowano również Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodnego z Zielonej Góry. 

Zatopiony samochód został zlokalizowany około 30 metrów od linii brzegowej. - Pojazd sprawdzony przez nurków Państwowej Straży Pożarnej, nie odnaleziono osób we wnętrzu samochodu i okolicy - relacjonował około godziny 1:30 st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy lubuskich strażaków. 

Akcja poszukiwawcza została zakończona około godziny 2 w nocy. W sobotę, 24 czerwca około godziny 9 służby wznowiły działania na jeziorze Linie Duże. - Na prośbę policji prowadzimy poszukiwania kierowcy pojazdu - mówi w rozmowie z portalem NewsLubuski.pl, st. kpt. Arkadiusz Kaniak. 

W akcję poszukiwawczą ponownie zaangażowano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodnego z Zielonej Góry. Działania wspomagają policjanci. 

Aktualizacja: Zakończono poszukiwania kierowcy. Znaleziono ciało 24-latka. Więcej informacji: "Auto wjechało do jeziora Linie Duże. Służby znalazły ciało 24-letniego kierowcy (ZDJĘCIA)"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u