Tragiczny wypadek w Krośnie Odrzańskim. Nie żyje mężczyzna, na którego zawaliła się altana

19 lipiec 2023
Autor: 
Tragiczny wypadek w Krośnie Odrzańskim. Nie żyje mężczyzna Redakcja/archiwum

Śmiertelny wypadek w Krośnie Odrzańskim. Na ogródkach działkowych altana zawaliła się na mężczyznę. Życia poszkodowanego nie udało się uratować.

Wszystko wydarzyło się w środę, 19 lipca, w Krośnie Odrzańskim. Około godziny 12:30 służby ratownicze zostały wezwane na ogródki działkowe przy ulicy Kościuszki, gdzie altana zawaliła się na mężczyznę.

Do akcji wyruszyły trzy zastępy straży pożarnej z krośnieńskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, zastęp ochotników z OSP Osiecznica oraz zespół pogotowia ratunkowego. Ponadto wezwano patrol policji i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Mężczyzna zmarł na miejscu

Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zlokalizowaniu poszkodowanego. Ten był całkowicie przysypany. Kiedy około 40-letni mężczyzna został znaleziony, nie miał funkcji życiowych. Niestety nie udało się już go uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Dokładne przyczyny i okoliczności tragedii ustala policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych informacji wynika, że wypadek miał miejsce w trakcie rozbiórki budynku.

Przeczytaj też: Pożar koło Babimostu. Płonie zboże. Trwa walka z ogniem (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u