Ruch pociągów w Zielonej Górze wstrzymany! Płonie hala z chemikaliami!

22 lipiec 2023
Autor: 
Ruch pociągów w Zielonej Górze wstrzymany! Płonie hala z chemikaliami! Redakcja

Ruch kolejowy w Zielonej Górze został wstrzymany. Wszystko z powodu pożaru hali z odpadami niebezpiecznymi. Wprowadzono komunikację zastępczą.

W sobotę, 22 lipca około godziny 15:30 w zielonogórskim Przylepie doszło do pożaru hali z niebezpiecznymi odpadami. Ogień błyskawicznie rozprzestrzenił się na cały obiekt. W akcji gaśniczej bierze udział blisko 50 zastępów straży pożarnej z województwa lubuskiego oraz wielkopolski. Pożar wciąż nie został opanowany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki sparaliżowały miasto

Utrudnienia PKP lubuskie - wstrzymano ruch pociągów

Płonąca hala znajduje się w bliskim sąsiedztwie głównej linii kolejowej biegnącej z Zielonej Góry do Poznania. Na odcinku Zielona Góra - Czerwieńsk całkowicie wstrzymano ruch pociągów. Przewoźnicy organizują obecnie komunikację zastępczą dla pasażerów. Obecnie nie wiadomo jak długo mogą potrwać utrudnienia.

Artykuł dotyczący pożaru aktualizowany jest na bieżąco i jest dostępny tutaj.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u