Morderstwo w Brójcach. Nie żyje starsza kobieta. To kolejne zabójstwo w tym roku

21 wrzesień 2023
Autor: 
Morderstwo w Brójcach. Nie żyje starsza kobieta Redakcja/archiwum

Zabójstwo w Brójcach. Ciało 75-letniej kobiety znaleziono w domu. Prokuratura prowadzi śledztwo pod kątem morderstwa. To kolejne takie zdarzenie w tym roku.

Wszystko wydarzyło się w środę, 20 września, w miejscowości Brójce w powiecie międzyrzeckim. W jednym z domów na placu Wiosny Ludów ujawniono zwłoki starszej kobiety.

Śledztwo pod kątem morderstwa

Pod wskazany adres przybyły patrole policji i zespół pogotowia ratunkowego. Lekarz stwierdził zgon 75-latki i nie wykluczył udziału osób trzecich w jej śmierci. Następnie czynności przejęli policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz prokurator z międzyrzeckiej Prokuratury Rejonowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

- Na miejscu przeprowadzono oględziny. Wstępne ustalenia wskazują, iż najprawdopodobniej doszło do morderstwa. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która została dziś przeprowadzona. Obecnie nie znamy jeszcze jej wyników - informuje Łukasz Gospodarek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.

Czynności cały czas są na wstępnym etapie, dlatego śledczy nie zdradzają szczegółów tej tragedii. Wraz z wyjaśnianiem wszystkich okoliczności i szczegółów zdarzenia prowadzone są prace zmierzające do ustalenia oraz zatrzymania sprawcy lub sprawców.

Kolejne zabójstwo w tym roku

To kolejne takie zdarzenie 2023 roku w Brójcach. W połowie lutego w jednym z domostw odkryto ciało 82-letniej kobiety. Ujawnił je pracownik ośrodka pomocy społecznej. Wówczas również nie wykluczono udziału osób trzecich w jej śmierci.

Mieszkańcy wsi są zaniepokojeni. - Pisali Państwo w lutym o morderstwie w Brójcach, dzisiaj kolejne na Plac Wiosny Ludów, znowu starsza Pani. Czy policja robi coś w tej sprawie? - pisał do naszej redakcji jeden z czytelników.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Jechał 113 km/h i stracił prawko. "Na widok patrolu ostro hamował"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u