Poważny wypadek w lesie. Mężczyzna roztrzaskał się motocyklem

04 luty 2024
Poważny wypadek w lesie. Mężczyzna roztrzaskał się motocyklem Fot. OSP Lubniewice

Niebezpieczny wypadek koło Sulęcina. Mężczyzna roztrzaskał się motocyklem crossowym w lesie przy wsi Glisno. Ranny trafił do szpitala śmigłowcem LPR.

Wszystko wydarzyło się w niedzielne popołudnie, 4 lutego. Tuż po godzinie 14:20 do sulęcińskich służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w pobliżu miejscowości Glisno (gmina Lubniewice). Zdarzenie miało miejsce w środku lasu.

Mężczyzna poruszał się motocyklem typu cross. W trakcie jazdy najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą.

Wypadek Glisno. Ranny trafił do szpitala śmigłowcem LPR

Do akcji wyruszyły dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Sulęcina oraz ochotnicy z OSP Lubniewice i OSP Glisno. Dojechał także specjalistyczny zespół pogotowia ratunkowego i patrol policji. Ponadto na miejsce wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

Poszkodowany został opatrzony przez medyków. Załoga śmigłowca LPR przetransportowała go do szpitala.

Wyjaśnianiem wszystkich okoliczności niebezpiecznego wypadku zajmuje się policja.

Przeczytaj też: Policja "polowała" na kierowcę przewozu osób. Szofer miał sporo na sumieniu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u