Kompletnie pijany kierowca BMW zatrzymany na S3. "Rozbił bank"

05 luty 2024
Autor: 
Kompletnie pijany kierowca BMW zatrzymany na S3. "Rozbił bank" Policja Zielona Góra

Zielonogórscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę BMW na trasie S3 koło Niedoradza. "Rozbił bank" - skomentowali mundurowi. To jednak nie wszystko.

W poniedziałek, 5 lutego zielonogórscy policjanci brali udział w działaniach wojewódzkich pod kryptonimem "trzeźwość". Około godziny 7:20 mundurowi zatrzymali do kontroli kierowcę BMW, który jechał trasą S3. 

Policjanci postanowili sprawdzić stan trzeźwości 26-letniego kierowcy. Badanie wykazało, że mieszkaniec województwa dolnośląskiego, ma w wydychanym powietrzu ponad 3,2 promila alkoholu. Mężczyzna dalej nie pojechał.

Kompletnie pijany kierowca BMW zatrzymany na S3

Kierowca miał wyjątkowego pecha. Nie dość, że odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, to teraz najbliższe pół roku spędzi za kratami. - Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności - dodali zielonogórscy policjanci. 

Przeczyta też: Parkowanie przy szpitalu w Zielonej Górze. "Pojazdy będą odholowywane" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u