Michał S. zaginął. Trwają poszukiwania 75-latka

29 luty 2024
Autor: 
Michał S. zaginął. Trwają poszukiwania 75-latka Fot. KPP Żagań

Zaginął Michał S. 75-latka szuka już policja. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Więcej: KLIKNIJ TUTAJ

Wszystko wydarzyło się dziś w czwartek, 29 lutego. Michał S. ostatni raz był w miejscowości Wymiarki. Stamtąd odjechał samochodem osobowym marki Renault Modus koloru czerwonego w nieznanym kierunku.

- Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: stawiam na szkołę nowoczesną. Edukacja to filar miasta

Zaginięcie Wymiarki. Trwa akcja poszukiwawcza

Poszukiwania 75-letniego Michała S. rozpoczęli już policjanci. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie.

- Ktokolwiek ma informacje o zaginionym, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żaganiu pod numerem 47 79 37 211 lub numerem alarmowym 112 - apeluje sierż. sztab. Szlachetko.

W chwili zaginięcia Michał S. mógł być ubrany w czarną czapkę zimową oraz czerwono-siwą bluzę polarową. Mógł mieć na sobie także granatowe spodnie dresowe z napisem "Adidas" na przedniej części nogawki i granatowe buty sportowe.

Aktualizacja: Poszukiwania zostały zakończone. Więcej: KLIKNIJ TUTAJ

Przeczytaj też: Groźny przestępca zatrzymany w Zielonej Górze. Zgarnęli go "Łowcy głów"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u