Tragiczny wypadek w Żarach. Nie żyje mężczyzna

11 kwiecień 2024
Autor: 
Tragiczny wypadek w Żarach. Nie żyje mężczyzna Redakcja/archiwum

Śmiertelny wypadek w Żarach. Na obwodnicy miasta, czyli drodze krajowej nr 12, samochód osobowy potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu. Są utrudnienia.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe przedpołudnie, 11 kwietnia, przed godziną 10:00. Na obwodnicy Żar, która położona jest w ciągu drogi krajowej nr 12, doszło do potrącenia pieszego. Zdarzenie miało miejsce przed rondem na ulicy Zielonogórskiej poza przejściem dla pieszych.

- Kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra, mieszkaniec powiatu żarskiego, potrącił mężczyznę - relacjonuje nadkom. Aneta Berestecka, rzecznik policji w Żarach.

Wypadek Żary. Nie żyje mężczyzna

Na miejsce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego i dwa zastępy straży pożarnej. Wezwano też patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

- Niestety pieszy poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają teraz dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia - informuje nadkom. Berestecka.

Śmiertelny wypadek Żary. Są utrudnienia

W związku ze zdarzeniem na drodze krajowej nr 12 występują utrudnienia. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. Jak przekazuje GDDKiA, kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami co najmniej do godziny 13:00.

Przeczytaj też: Poważny wypadek na DK32. Sprawca z BMW był pijany, ale to nie koniec (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u