"spoKREWnieni służbą"

23 luty 2017
Autor: 
Pixabay

Od 1 do 31 marca w polskiej policji odbędzie się akcja pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pod hasłem „spoKREWnieni służbą”. Akcja ma na celu zachęcenie funkcjonariuszy w szczególności członków Klubów Honorowych Dawców KRWI PCK i Stowarzyszeń Honorowych Dawców Krwi RP do organizowania wspólnych zbiórek krwi.

W garnizonie lubuskim inauguracja w/w akcji odbędzie się 1 marca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Tego dnia w godzinach 9.00-13.00 w mobilnym punkcie poboru krwi będzie można włączyć się do akcji (parking przed głównym wejściem KWP w Gorzowie Wlkp.).

Harmonogram zbiórki krwi został ustalony we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze.

Zbiórki krwi odbędą się m.in. w KWP i KMP w Gorzowie Wlkp. 1 marca, KMP w Zielonej Górze 10 marca, KPP w Strzelcach Krajeńskich 14 marca, KPP w Słubicach 15 marca, KPP w Nowej Soli 22 marca, KPP we Wschowie 23 marca, KPP w Krośnie Odrzańskim 24 marca, KPP w Świebodzinie 30 marca.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.