Wojska amerykańskie w Sulęcinie

23 luty 2017

Żołnierze USArmy będący na szkoleniu w Skwierzynie odwiedzili uczniów Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej.

Gospodarzem spotkania była dyrektor szkoły Grażyna Sobieraj, a oprócz dyrekcji i uczniów w spotkaniu uczestniczył także wicestarosta sulęciński Tomasz Prozorowicz.

Nie przez przypadek spotkanie odbyło się właśnie w tej szkole. Jest to jedyna placówka oświatowa na terenie powiatu, która w swej ofercie edukacyjnej ma także klasy mundurowe z czego dumni są włodarze powiatu, zarówno starosta Adam Basiński jak i jego zastępca Tomasz Prozorowicz.

Uczniowie zadawali wiele pytań i w większości czynili to w języku angielskim, gdyż mogli się przy okazji pochwalić dobrą znajomością języka. Mariusz Hartman uczący w tej szkole języka angielskiego był dumny ze swych uczniów i podkreślił naszej redakcji, że jego wychowankowie w praktyce mogli się przekonać, jak ważna jest nauka języka obcego.

Ryszard Waldun, Foto: madman24

amerykanie2

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u