Skradzioną łodzią na podwójnym gazie

05 kwiecień 2016
KPP Nowa Sól

Zakrapiana impreza mogła skończyć się tragedią.

W niedzielę wieczorem, czworo nowosolan postanowiło udać się na wycieczkę wzdłuż rzeki Odry. Do tego celu wykorzystali skradzioną wcześniej łódkę. Kilkaset metrów od portu zostali zauważeni przez policję. Po krótkich namowach imprezowicze zgodzili się podpłynąć do brzegu. Na łodzi znajdowały się cztery osoby, dwie kobiety oraz dwóch mężczyzn, w wieku od 19 do 39 lat. Byli pod wpływem alkoholu (2-2,5 promila). Jedna osoba trafiła do izby wytrzeźwień, trzy spędziły noc w policyjnym areszcie. Za wybryk grozi im do 5 lat więzienia.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.