Wypadek busa z samochodem ciężarowym na S3

05 kwiecień 2016
Autor: 

Około godz. 05:30 na drodze S3 (313 km) pomiędzy Nową Solą a Nowym Miasteczkiem doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Droga zablokowana była przez kilka godzin.

W wypadku udział wzięły dwa pojazdy: dostawcze IVECO oraz samochód ciężarowy MAN. TIR jechał w kierunku Zielonej Góry. Z informacji, którą przekazał kierujący busem wynika, że kierowca TIRa nagle zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas. Nie pomogły sygnały świetlne oraz dźwiękowe. Doszło do czołowo-bocznego zderzenia. Obaj kierowcy trafili do szpitala. 

Kierujący pojazdem ciężarowym, 27-letni Słowak, jest nieprzytomny, ma obrzęk mózgu. Kierujący IVECO po przebadaniu wrócił do domu, był trzeźwy. 

wypadek_busa_z_samochodem_ciezarowym_na_s_3_1.jpg

wypadek_busa_z_samochodem_ciezarowym_na_s_3_2.jpg

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u