Uderzył w betonowy słup energetyczny

19 październik 2018
Uderzył w betonowy słup energetyczny

Do zdarzenia doszło w piątek, 19 października, kilka minut po godzinie 14 na ulicy Zbożowej w Zielonej Górze. Kierujący samochodem Volkswagen Caddy uderzył w betonowy słup energetyczny. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący samochodem Volkswagen Caddy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w betonowy słup energetyczny. Siła uderzenia była na tyle duża, że konstrukcja uległa przechyleniu i zwisa nad drogą.

Na miejscu zdarzenia pracują już zielonogórscy policjanci. Przybyło również pogotowie energetyczne, pracownicy muszą odłączyć prąd i zabezpieczyć uszkodzony słup. Na czas działań droga będzie zamknięta.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.