Samochód wypadł z drogi koło Połupina. Kierowca miał blisko 3 promile alkoholu

11 listopad 2018
Autor: 
Samochód wypadł z drogi koło Połupina. Kierowca miał blisko 3 promile alkoholu Redakcja/zdjęcie poglądowe

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 11 listopada, około godziny 16:45. Na odcinku drogi krajowej nr 32 pomiędzy Połupinem a Nowym Zagórem kierujący osobówką wypadł z trasy. Po drodze uderzył jeszcze w inny pojazd. Mężczyzna był pijany, wydmuchał blisko 3 promile alkoholu.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf jechał w kierunku Gubina. Podczas wykonywania manewru wyprzedzania zahaczył on o Renaulta, a następnie wpadł do przydrożnego rowu.

Do zdarzenia wysłano 2 zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrole policji. Strażacy sprawnie zabezpieczyli rozbite auta, a ratownicy przebadali osoby biorące udział w zdarzeniu. Na szczęście nie doznały one żadnych obrażeń.

Gdy policjanci wykonywali rutynowe czynności związane z badaniem trzeźwości kierujących okazało się, że sprawca kolizji jest pijany. - Mężczyzna miał w swoim organizmie 2,8 promila alkoholu - mówi dla NewsLubuski.pl asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik krośnieńskiej policji.

Zdarzenie cały czas obsługują policjanci. Na miejscu mogą występować nieznaczne utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u