Stłuczka na ul. Długiej w Zielonej Górze. Tworzą się korki (ZDJĘCIA)

21 listopad 2018
Autor: 
Stłuczka na ul. Długiej w Zielonej Górze. Tworzą się korki Redakcja

Oba pojazdy zderzyły się na ul. Długiej w środę, 21 listopada, po godzinie 15:30. Na miejsce wysłano służby ratownicze. Tworzą się korki.

Do zdarzenia doszło na wysokości "Ekonomika". Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to klasyczne najechanie. Gdy kierowca samochodu osobowego marki Ford Focus jechał prawym pasem ruchu w kierunku skrzyżowania z ulicą 1 Maja w jego tył z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn uderzyła Honda. Zderzenie było na tyle silne, że w Fordzie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Na miejsce wysłano 2 zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Strażacy odłączyli akumulatory w obu pojazdach, a następnie zneutralizowali ropopochodną ciecz z uszkodzonej Hondy. Wkrótce na ul. Długą przybędzie również zespół pogotowia, ponieważ jedna osoba uskarża się na ból. Prawdopodobnie nie są to jednak poważne urazy.

Prawy pas ruchu w kierunku Aresztu Śledczego jest zablokowany. W miejscu zdarzenia tworzą się korki.

Godzina 17:15: Pojazdy zostały zabrane z drogi. Ruch odbywa się już płynnie i bez utrudnień.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u