Nocny pościg ulicami Zielonej Góry. Padły strzały, uciekinierzy porzucili auto (ZDJĘCIA)

15 luty 2019
Autor: 
Nocny pościg ulicami Zielonej Góry. Padły strzały, uciekinierzy porzucili auto Redakcja

Wszystko wydarzyło się w piątek, 15 lutego, pod wieczór. Zielonogórscy policjanci ścigali ulicami miasta kierowcę osobowego Volkswagena. Funkcjonariusze kilka razy oddali strzały. Uciekinierzy porzucili swój pojazd i pobiegli do lasu.

Do zdarzenia doszło po godzinie 21:00. Policjanci z Zielonej Góry prawdopodobnie próbowali zatrzymać do kontroli kierującego samochodem osobowym marki Volkswagen Golf. Ten nie zamierzał jednak poddać się kontroli i postanowił uciekać. Wówczas rozpoczął się pościg.

O wszystkim natychmiast poinformowano pobliskie patrole. Do akcji sukcesywnie dołączali funkcjonariusze z różnych wydziałów. Wiadomo, że na ul. Wojska Polskiego policjanci oddali około pięć strzałów w kierunku samochodu.

Nagle kierowca porzucił pojazd przy Trasie Północnej i wraz z pasażerami uciekał pieszo w kierunku pobliskiego lasu. Część osób została już zatrzymana, a reszta nadal jest poszukiwana przez mundurowych.

Na Trasie Północnej mogą występować utrudnienia w ruchu. Policjanci nieustannie prowadzą tam swoje czynności.

W tym tygodniu to kolejny pościg w Zielonej Górze. W poniedziałek funkcjonariusze ścigali Forda Fiestę, którym jechały cztery osoby - kierowca nie miał prawa jazdy i był pod wpływem narkotyków, a reszta osób była poszukiwana.

Więcej informacji: Nocny pościg w Zielonej Górze. Padły strzały. Kierowca nadal poszukiwany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u