Wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Samochód osobowy wpadł do rowu

07 marzec 2019
Autor: 
Wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Samochód osobowy wpadł do rowu

Na Drodze Krajowej numer 29 na wjeździe do miejscowości Osiecznica samochód osobowy marki BMW wpadł do rowu. Występują utrudnienia w ruchu.

W czwartek, 7 marca, kilka minut przed godziną 22, na 47 kilometrze Drogi Krajowej numer 29 samochód osobowy marki BMW wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia lekko ranna została 1 osoba, na miejscu pracują służby ratownicze. Wjazd do Osiecznicy od strony Krosna Odrzańskiego przedzielony jest wysepką, która pierwotnie miała za zadanie zapewnić bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Niestety nagminnie w tym miejscu dochodzi do poważnych zdarzeń drogowych. 

Na miejscu zdarzenia pracowały 3 zastępy straży pożarnej, w tym ochotnicy z Osiecznicy. Ze wstępnych informacji wynika, iż kierujący pojazdem marki BMW jadąc od strony Krosna Odrzańskiego nie dostosował prędkości pojazdu do obowiązujących ograniczeń i na wysokości tzw. "wysepki" wpadł w poślizg i wjechał do rowu. 

W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. 

Godzina 23:20 - Droga jest już przejezdna.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u