Przylep: Pożar w maszynie rolniczej, występują utrudnienia w ruchu

24 czerwiec 2019
Autor: 
Przylep: Pożar w kombajnie, występują utrudnienia w ruchu

Pożar w maszynie rolniczej w zielonogórskim Przylepie, na miejscu pracuje straż pożarna. Maszyna blokuje pas w kierunku centrum miasta, wprowadzono ruch wahadłowy.

Pożar wybuch podczas jazdy, w maszynie rolniczej zapaliły się prawdopodobnie pozostałości roślinne. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Przylepu. Ogień gaszono gaśnicami proszkowymi oraz wodą, sytuacja jest już opanowana. Uszkodzony pojazd blokuje pas w kierunku centrum miasta, występują duże utrudnienia. Strażacy wprowadzili ruch wahadłowy. 

Godzina 14:20 - Strażacy powrócili już do swoich jednostek, na miejscu pracuje policja. Funkcjonariusze kierują ruchem, wciąż występują utrudnienia.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u