W tragicznym wypadku zginęło młode małżeństwo. Rodzina prosi świadków o pomoc

17 lipiec 2019
W tragicznym wypadku zginęło młode małżeństwo. Rodzina prosi świadków o pomoc Redakcja/Nagranie z kamery

W tragicznym wypadku na drodze krajowej nr 32 w miejscowości Pław zginęło młode małżeństwo. Okoliczności wypadku są niejasne, rodzina apeluje o pomoc świadków zdarzenia.

Do śmiertelnego wypadku doszło we wtorek, 9 lipca, o godzinie 20:06 na drodze krajowej nr 32 w miejscowości Pław. Samochód marki BMW z nieznanych przyczyn zjechał wprost pod ciężarówkę, siła uderzenia była ogromna. Niestety w wyniku zderzenia zginęły dwie młode osoby, kobieta oraz mężczyzna w wieku 25 lat.

Policjanci otrzymali nagranie z momentu zdarzenia, przesłuchali również świadków. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratury, powołano też biegłego.

Rodzina apeluje o pomoc wszystkich świadków wypadku. Byłeś świadkiem wypadku? Skontaktuj się z policją lub napisz do nas, gwarantujemy anonimowość.

Poniżej zdjęcia oraz nagrania z miejsca zdarzenia.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u