Zabójstwo w Radnicy pod Krosnem Odrzańskim. Podejrzany usłyszał już zarzuty (FILM, ZDJĘCIA)

04 wrzesień 2019
Autor: 
Zabójstwo w Radnicy pod Krosnem Odrzańskim. Podejrzany usłyszał już zarzuty KPP Krosno Odrz.

Policja w Krośnie Odrzańskim została powiadomiona o mężczyźnie leżącym na terenie jednej z posesji w Radnicy. Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce, znaleźli ciało 38-latka. Mężczyzna miał rany na głowie i szyi. Do sprawy zatrzymano już podejrzanego mieszkańca gminy.

Tragiczne wydarzenia rozegrały się w poniedziałek, 2 września. Nad ranem krośnieńska policja została zaalarmowana o zakrwawionym mężczyźnie, który leży na jednej z posesji w Radnicy. Mundurowi potwierdzili informację, ujawniając ciało 38-latka z widocznymi ranami na głowie oraz szyi. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, sprawca miał zaatakować swoją ofiarę siekierą.

Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali 34-letniego mieszkańca gminy Krosno Odrzańskie, który podejrzewany jest o dokonanie zabójstwa. - Na miejsce przybył prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza, która przeprowadziła szczegółowe oględziny oraz zabezpieczyła ślady. Materiał dowodowy zostanie poddany specjalistyczym badaniom w laboratorium - relacjonuje asp. szt. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

We wtorek, 3 września, zatrzymany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie Odrzańskim. Podczas przesłuchania 34-latek usłyszał zarzut dokonania zabójstwa, działając ze szczególnym okrucieństwem i z góry powziętym zamiarem pozbawienia życia mężczyzny. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Prokurator po analizie akt sprawy złożył już do sądu wniosek o zastosowanie wobec 34-latka tymczasowego aresztowania. - Wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane przez Prokuraturę Rejonową w Krośnie Odrzańskim - dodaje asp. szt. Kulka.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u