Dwie kolizje w Świebodzinie. Duże utrudnienia w ruchu

02 październik 2019
Dwie kolizje w Świebodzinie. Duże utrudnienia w ruchu KPP Świebodzin

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło dziś rano w okolicy Świebodzina. Na miejscu trwają czynności wyjaśniające. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 8.50. Na drodze krajowej nr 92 - 49 km, na wysokości miejscowości Świebodzin w kierunku Poznania doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych.

- W wyniku tego zderzenia jedna osoba trafiła do szpitala - informuje mł. asp. Marcin Ruciński z Biura Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. - Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Kilka minut po tym później doszło do kolejnego incydentu drogowego.

- Na rondzie przy zjeździe z trasy S3 w kierunku Świebodzina doszło do najechania przez samochód ciężarowy na samochód osobowy - dodaje Oficer Prasowy. - Kierująca pojazdem, uskarżająca się na ból kręgosłupa trafiła do świebodzińskiego szpitala. Na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia.

Północny zjazd z S3 jest również zablokowany.

ilustracja1

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.