Śmiertelny wypadek pod Gubinem. Jedna osoba nie żyje, kolejna jest ranna

21 grudzień 2019
Autor: 
Śmiertelny wypadek pod Gubinem Redakcja/archiwum

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 32 pod Gubinem. Jedna osoba zginęła na miejscu, kolejna trafiła do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w sobotę, 21 grudnia, po godzinie 12:00. Na 4 kilometrze krajowej "32" na wysokości miejscowości Pleśno zderzyły się dwa samochody osobowe - BMW oraz Kia.

Na miejsce zadysponowano służby ratownicze. Przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. W wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba. To kierowca samochodu Kia, który był reanimowany. Ponadto jedna osoba trafiła do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają już policjanci oraz prokurator. Droga krajowa nr 32 jest zablokowana w obu kierunkach. Objazd odbywa się przez Gubin. - Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 15:00 - informuje GDDKiA.

Dziś to kolejny śmiertelny wypadek na krajowej "32" W Leśniowie Wielkim ciężarówka potrąciła 79-letniego rowerzystę. Mężczyzna zginął na miejscu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u