Tragedia pod Międzyrzeczem. Deski runęły na 40-latka. Mężczyzna zmarł

02 styczeń 2020
Autor: 
Tragedia pod Międzyrzeczem. Deski runęły na 40-latka Fot. OSP Trzciel

Spadające deski śmiertelnie przygniotły mężczyznę w miejscowości Sierczynek koło Trzciela. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe przedpołudnie, 2 stycznia, w Sierczynku (gmina Trzciel). - Na 40-letniego mężczyznę spadły ułożone wcześniej deski - relacjonuje st. asp. Justyna Łętowska, rzecznik międzyrzeckiej policji.

Do akcji zadysponowano podstawowy zespół pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Przyjechały także dwa zastępy strażaków zawodowych z Międzyrzecza i samochód z OSP Trzciel.

Strażacy wspólnie z ratownikami medycznymi i lekarzem długo reanimowali poszkodowanego. Mimo to jego życia nie udało się uratować.

Na miejsce skierowano patrole policji, które wspólnie z prokuratorem będą prowadzić oględziny miejsca wypadku. Śledczy zbadają teraz wszystkie szczegóły tego incydentu. - W drodze jest także przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy - dodaje st. asp. Łętowska.

Do podobnego zdarzenia doszło w Zielonej Górze. Drzewo przygniotło tam 50-letniego mężczyznę.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u