Stłuczka w zielonogórskiej Ochli. Zderzyły się dwie osobówki (ZDJĘCIA)

18 czerwiec 2020
Autor: 
Stłuczka w zielonogórskiej Ochli. Zderzyły się dwie osobówki

Kolizja w Zielonej Górze. Na ulicy Ochla - Żagańska zderzyły się dwa samochody osobowe. Nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie, 18 czerwca, po godzinie 14:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Fiat miał uderzyć w osobową Renault Megane. Sprawca częściowo wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust, natomiast Renault nie została praktycznie wcale uszkodzona.

Na miejscu pracuje już patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego incydentu. Na trasie do Jeleniowa mogą występować utrudnienia w ruchu.

Przeczytaj też: 88-latka wzywała pomocy. Policjanci z Gorzowa weszli przez balkon na 6. piętrze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.