Zielona Góra: Pożar w sklepie przy Wyszyńskiego (ZDJĘCIA)

18 czerwiec 2020
Autor: 
Zielona Góra: Pożar w sklepie przy Wyszyńskiego Redakcja

Trzy zastępy straży pożarnej wysłano do pożaru sklepu w Zielonej Górze. W środku płonęły kartony i inne odpady.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w czwartek, 18 czerwca, po godzinie 20:00. W budynku sklepu Żabka przy ulicy Wyszyńskiego doszło do pożaru.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Chwilę po przyjeździe strażaków sytuacja szybko została opanowana.

Płonęły kartony i inne odpady. Wszystkie przedmioty zostały wyjęte ze sklepu i dokładnie przelane. Ponadto strażacy przy użyciu wentylatora oddymili budynek.

Przeczytaj też: Stłuczka w zielonogórskiej Ochli. Zderzyły się dwie osobówki (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.