Ktoś porzucił odpady po nawierzchniach sportowych do lasu!

20 listopad 2020
Ktoś porzucił odpady po nawierzchniach sportowych do lasu! Fot. Nadleśnictwo Rzepin

Sterta odpadów po nawierzchniach sportowych została wyrzucona do lasu w leśnictwie Biskupice. Nadleśnictwo Rzepin poszukuje właściciela tych odpadów!

Do kompleksu leśnego w nadleśnictwie Biskupice trafiła spora ilość odpadów po nawierzchniach sportowych, jakie możemy spotkać na boiskach do koszykówki, tenisa oraz na bieżniach. Materiał, z którego wykonane są takie nawierzchnie to poliuretan, który jest niezwykle odporny na czynniki atmosferyczne i może zalegać w jednym miejscu przez setki lat nim dojdzie do jego rozkładu. 

Nadleśnictwo Rzepin apeluje do wszystkich osób posiadających wiedze o remontach prowadzonych na obiektach sportowych w okolicy o kontakt z biurem nadleśnictwa pod numerem telefonu 957598605.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.