Lubuskie: Odnotowano 365 nowych przypadków zakażenia koronawirusem

23 grudzień 2020
Lubuskie: Odnotowano 365 nowych przypadków zakażenia koronawirusem Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 365 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Dodatkowo minionej doby w regionie zmarły 3 osoby zakażone COVID-19.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w środę, 22 grudnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 365 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarły 3 osoby.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem w Lubuskiem: gorzowski (28), krośnieński (18), międzyrzecki (16), nowosolski (14), słubicki (18), strzelecko-drezdenecki (17), sulęciński (16), świebodziński (71), zielonogórski (19), żagański (4), żarski (5), wschowski (7), Gorzów Wielkopolski (67), Zielona Góra (65).

W kraju odnotowano 12361 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarły 104 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 368 osób.

Przeczytaj też: Pijany 17-latek jeździł po Świebodzinie. Woził znajomych mając 1,8 promila alkoholu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.