Zielona Góra: Agresywny kierowca przeszkadzał w reanimacji, bo nie mógł przejechać

04 styczeń 2021
Autor: 
Zielona Góra: Agresywny kierowca przeszkadzał w reanimacji Redakcja/archiwum

Akcja reanimacyjna w Zielonej Górze. Podczas walki o życie mężczyzny jeden z kierowców zaczął awanturować się z medykami. Powód? Karetka zablokowała drogę, a ten nie mógł pojechać dalej.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowy wieczór, 4 grudnia. Zespół ratownictwa medycznego został wezwany na ul. Wyszyńskiego do nagłego zatrzymania krążenia u mężczyzny. Medycy natychmiast podjęli reanimację.

W trakcie medycznych czynności ratunkowych do załogi karetki podszedł agresywny kierowca.

- Mężczyzna, który nie mógł przejechać samochodem zaczął przeszkadzać ratownikom - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Patrol funkcjonariuszy szybko uspokoił nerwowego kierowcę. - Na szczęście po długiej reanimacji mężczyźnie zostały przywrócone funkcje życiowe i został przetransportowany do szpitala - dodaje podinsp. Barska.

Przeczytaj też: Strażacy z Zielonej Góry i Sulechowa interweniowali ponad 3200 razy (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.