Kolizja na Łużyckiej w Zielonej Górze

15 październik 2016
Autor: 
Internauta Piotr

W sobotni wieczór (15.10) doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej i Dąbrówki w Zielonej Górze.

W zdarzeniu udział brały trzy samochody osobowe: ford mondeo, citroen C3 i seat alhambra. Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący citroenem jechał al. Konstytucji 3 maja w kierunku ul. Łużyckiej. Manewr wykonał na czerwonym świetle, w skutek czego zderzył się z fordem mondeo, który jechał ul. Dąbrówki w stronę ul. Wrocławskiej. W forda uderzył także jadący za nim kierujący seatem taksówkarz.

Na miejscu zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Policja ukarała mandatami i punktami karnymi dwóch kierowców, citroena i seata.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u