Festiwal w Sulęcinie jakiego jeszcze w historii nie było

02 luty 2017
Autor:  Ryszard Waldun

Już w najbliższy piątek 3 lutego rozpoczyna się festiwal, którego organizatorem jest Sulęciński Ośrodek Kultury.

Jak poinformował mnie Jacek Filipek dyrektor Sulęcińskiego Domu Kultury - Takiej imprezy festiwalowej w Sulęcinie jeszcze nie było! Połączenie smaków, tych dosłownych i tych duchowych.

Legendarni wykonawcy polskiej sceny rockowej oraz „młoda krew” scen krajowych. Dwa dni, dwie sceny, koncerty i dodatkowe atrakcje. Delektować się będzie można muzyką najwyższej klasy oraz wytworami rzemieślniczymi w zakresie trunków niskoprocentowych: piwa lokalne, domowe, nietypowe, rarytasy zagraniczne – wszystkiego ponad 50 gatunków. Jak zapowiadają organizatorzy będzie to wyjątkowa uczta, nakręcona muzyką na obrotach najwyższych.

Zdaniem Burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta- tego typu festiwal to bardzo dobra forma promocji Sulęcina.

Więcej informacji o festiwalu i innych planach i propozycjach ośrodka kultury na stronie internetowej www.soksulecin.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.