Umowa Uniwersytetu z 4. Zielonogórskim Pułkiem Przeciwlotniczym

23 kwiecień 2017
Autor: 

We wtorek, 25 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 w Sali Senatu Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul Licealnej 9 zostanie podpisana umowa o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Zielonogórskim a 4. Zielonogórskim Pułkiem Przeciwlotniczym w Czerwieńsku.

Ze strony Uniwersytetu umowę podpisze rektor UZ prof. Tadeusz Kuczyński, natomiast Pułk będzie reprezentował płk Mirosław Szwed.

- Współpraca Uniwersytetu z Pułkiem będzie polegała na wymianie wiedzy i doświadczeń pomiędzy instytucjami, które przyniosą wymierne korzyści zarówno jednostce wojskowej jak i studentom, doktorantom i pracownikom naukowo-dydaktycznym Uczelni - mówi Ewa Sapeńko, rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego. - Będą podejmowane wspólne projekty i badania naukowe w oparciu o bazę techniczną Pułku i zaplecze naukowe Uniwersytetu. Umowa zakłada też aktywne włączenie się obydwu stron w kształcenie przyszłych kadr wojskowych i inżynierskich poprzez organizację np. szkoleń, staży czy praktyk.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u