"WOWI-Couch-Surfing" podczas Dni Hanzy 2017

07 czerwiec 2017
Autor: 
dronzielonagora.pl

Podczas Miejskiego Święta Hanzy, w niedzielę 16.07.2017r. o godz. 12:00 po raz pierwszy grupy zawodników, bądź pojedyncze chętne osoby z naszego regionu wezmą udział w spływie pontonów, które sami udekorują.

Start odbędzie się na wschodniej części wyspy Ziegenwerder i będzie przebiegał do Rzymskich Schodów przy sali Koncertowej we Frankfurcie.

Potrzebne będą nie tylko siła i prędkość, ale także kreatywność. Nagradzane będzie zarówno pierwsze miejsce na mecie, jak również wygląd i niebanalna inwencja twórcza w dekoracji pontonów. 

Zdobywcy pierwszych miejsc w obu konkurencjach zostaną wspaniale ugoszczeni w jednej z Redo-Restauracji we Frankfurcie nad Odrą, a ponadto otrzymają Legendarny Puchar Przechodni.

- Mamy nadzieję, że ten pierwszy, rozrywkowo-sportowy spływ pontonowy będzie pierwszym z wielu, na które będziemy czekać z niecierpliwością - mówili organizatorzy.

Ponadto patronat nad bezpieczeństwem uczestników obejmie DRK (Ratownictwo Wodne z Frankfurtu).

"Wodnych Szczurów", miłośników Odry, fanów pływania i osoby zainteresowane, które mają ochotę wziąć udział w tym ciekawym spływie prosimy o kontakt z Vermietungscenter w WOWI na Brunenplatz 3-4.

Uczestnicy spływu otrzymają do dyspozycji dwuosobowe, ciemno zielone pontony. Dla mieszkańców, wynajmujących mieszkania w WOWI (Wohnungswirtschaft Frankfurt) pontony będą nieodpłatne, a pozostali będą musieli wpłacić niewielką kaucję.

W tym roku Miejskie Święto Hanzy i Swawolnego Kogucika odbędzie się w dniach 14-16.07.2017.

Źródło:www.muv-ffo.de

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u