Zalane ulice w Zielonej Górze po obfitych opadach deszczu (FILMY i ZDJĘCIA)

28 czerwiec 2017
Autor: 

W środę 28 czerwca przez Zieloną Górę i okolice przeszedł bardzo duży opad deszczu, momentami sytuacja była dramatyczna. Strażacy mają bardzo dużo interwencji w związku zalanymi drogami, lokalami, garażami, parkingami, oraz posesjami.

Z otrzymanych filmów od internautów widać, że studzienki nie nadążały z odbieraniem wody wskutek czego woda wylewała się przez pokrywy. Ulewa trwała około pół godziny, a ulice zamieniły się w rwące rzeki.

- Z informacji otrzymanych od mł. bryg. Ryszard Gury, rzecznika zielonogórskiego strażaków do godziny 21:00 zanotowano ponad 50 interwencji. 100 strażaków z PSP i OSP bierze udział w akcjach.

MS

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u