Zapadła się droga na ulicy Dworcowej w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

11 sierpień 2017
Autor: 

Do zdarzenia doszło na ulicy Dworcowej (na wysokości sklepu „Żabka”). Poważne utrudnienia w ruchu!

Po zapadnięciu się jezdni z ruchu wyłączono jeden pas w kierunku Ronda Klema Felchnerowskiego na odcinku od wjazdu do wyjazdu z postoju taksówek przy dworcu PKP, pojazdy kierowane są poprzez postój taksówek. Ruch w kierunku ronda Maćkowiaka odbywa się bez większych utrudnień.

Na miejscu zdarzenia działają już odpowiednie służby m.in. Zielonogórskie Wodociągi. Przyczyna zapadnięcia się drogi nie jest jeszcze znana, prawdopodobnie jednak spowodowane jest to poważnymi ulewami która w ostatnich tygodniach przechodzą przez Zieloną Górę.

Dziura powstała po zapadnięciu się nawierzchni jezdni wydaje się dosyć głęboka. Jest również szersza niż na powierzchni, gdyby nie została w porę zauważona mogłoby dojść do tragedii.

Źródło: zg112.pl

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u