Władze Gminy o nas zapomniały (ZDJĘCIA)

14 sierpień 2017
Autor:  Ryszard Waldun

"Przy każdych wyborach obiecują, podają rękę, a później o nas zapominają" - mówią naszej redakcji panowie Andrzej i Marcin z Sulęcina.

Mieszkamy przy ulicy Kochanowskiego po prawej stronie idąc od ulicy Poznańskiej i odwiedzając naszą ulicę można się wywrócić i zrobić sobie krzywdę, ponieważ chodniki są w bardzo złym stanie. Po lewej stronie jest ułożona kostka brukowa, a u nas chodniki jeszcze pamiętają komunę - komentuje pan Marcin.

Inny mieszkaniec z oburzeniem podkreśla, że mieszkają tutaj tacy sami ludzie po lewej i prawej stronie. Płacą takie same podatki. Burmistrz się nami nie interesuje, nie mówiąc o radnej Ewie Szczepańskiej, którą widzieliśmy tylko jak zachęcała do oddania głosu na nią i od tamtej pory nie była u swoich wyborców- z nerwami mówi mieszkanka prosząca o anonimowość. - W przyszłorocznych wyborach samorządowych nie damy się nabrać na obietnice - mówią z oburzeniem mieszkańcy ulicy Kochanowskiego.

Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart zapytany o ulicę Kochanowskiego powiedział naszej redakcji, że w planach jest budowa nowej sieci wodno-kanalizacyjnej w mieście i zmieni się także wygląd ulic i chodników. Pomysł bardzo dobry, ale mieszkańcy sądzą, że to kolejne obietnice przedwyborcze bez pokrycia.

Będziemy informować o dalszych działaniach na rzecz mieszkańców ul. Jana Kochanowskiego i nie tylko. A z tego co zrobili na rzecz miasta radni i włodarze Sulecina rozliczą ich mieszkańcy już jesienią 2018 roku podczas wyborów samorządowych. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.