Plac zabaw zniknie z mapy Sulęcina

17 sierpień 2017
Autor:  Ryszard Waldun

Miejski plac zabaw przy ul. Jana Paska w Sulęcinie, który znajduje się obok ogródków działkowych zna wielu mieszkańców miasta. Bawiło się tam kilka pokoleń.

Od kilku dni z placu zaczęły znikać elementy do zabaw. Zaniepokojeni mieszkańcy pytają dlaczego?

O odpowiedź na to pytanie poprosiliśmy burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta, który powiedział nam, że w miejscu gdzie był plac zabaw stanie blok mieszkalny oraz żłobek. Rodzice mają żal do władz miasta, że wykonują inwestycje bez konsultacji z mieszkańcami.

Czekamy na Waszą opinię odnośnie tych i innych działań włodarzy miasta.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.