Koronawirus lubuskie. Najwięcej nowych zakażeń odnotowano w Zielonej Górze!

28 luty 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Najwięcej nowych zakażeń odnotowano w Zielonej Górze! Redakcja/Grafika poglądowa

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 455 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło sześć osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w niedzielę, 28 lutego? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 455 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarły 4 osoby, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami zmarły 2 osoby.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (39), krośnieński (19), międzyrzecki (49), nowosolski (29), słubicki (7), strzelecko-drezdenecki (19), sulęciński (12), świebodziński (21), zielonogórski (39), żagański (3), żarski (6), wschowski (7), Gorzów Wielkopolski (93), Zielona Góra (111).

W kraju odnotowano 10099 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 29 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 85 osób.


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u