Koronawirus lubuskie. Odnotowano 585 nowych przypadków zakażenia!

05 marzec 2021
Autor: 
Koronawirus lubuskie. Odnotowano 585 nowych przypadków zakażenia! Redakcja/Archiwum

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 585 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 13 osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w piątek, 5 marca? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 585 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarło 10 osób, z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami zmarły 3 osoby. Łącznie na kwarantannie znajduje się 7235 osób, liczba wykonanych testów na obecność koronawirusa wynosi 1821 w tym 617 pozytywnych.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (65), krośnieński (18), międzyrzecki (41), nowosolski (32), słubicki (19), strzelecko-drezdenecki (27), sulęciński (8), świebodziński (15), zielonogórski (50), żagański (7), żarski (27), wschowski (5), Gorzów Wielkopolski (150), Zielona Góra (121).

W kraju odnotowano 15829 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 47 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 216 osób.

Czytaj także - Akty wandalizmu w Zielonej Górze! Niszczone są ławki, rowery miejskie i dużo więcej!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u