Koronawirus lubuskie. Odnotowano 759 nowych przypadków zakażenia, zmarło 27 osób!

02 kwiecień 2021
Autor: 
Lubuskie: 759 nowych przypadków zakażenia, zmarło 27 osób Redakcja

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 759 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Zmarło 27 osób.

Jak wygląda sytuacja z koronawirusem w czwartek, 2 kwietnia? Ministerstwo Zdrowia przekazało informację, że w województwie lubuskim odnotowano łącznie 759 nowych przypadków zakażenia. Z powodu zakażenia COVID-19 zmarło 16 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi chorobami odnotowano 11 przypadków śmiertelnych.

Spis powiatów, z których zaraportowano osoby zakażone koronawirusem: gorzowski (50), krośnieński (31), międzyrzecki (75), nowosolski (46), słubicki (39), strzelecko-drezdenecki (39), sulęciński (29), świebodziński (46), zielonogórski (55), żagański (35), żarski (29), wschowski (29), Gorzów Wielkopolski (133), Zielona Góra (123).

W kraju odnotowano 30546 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 zmarło 497 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 145 osób.

Przeczytaj też: "Mafia covidowa" - wandale pomazali mobilny punkt pobrań w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.