Silny deszcz z burzami. IMGW wydało ostrzeżenia dla części naszego województwa!

07 sierpień 2021
Silny deszcz z burzami. IMGW wydało ostrzeżenia dla części naszego województwa! Pixabay.com

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnym deszczem z burzami dla części województwa lubuskiego! 

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenia I stopnia przed silnymi opadami deszczu z burzami.

Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym. Wysokość opadu od 20 mm do 30 mm, miejscami do 40 mm. Opadom towarzyszyć mogą burze z porywami wiatru do 75 km/h.

 

Ostrzeżenie dotyczy południowych obszarów naszego województwa i będzie obowiązywało w sobotę 7 sierpnia od godziny 22 do niedzieli 8 sierpnia do godziny 8 rano. 

Powiaty objęte ostrzeżeniami: żarski, żagański, nowosolski, wschowski, zielonogórski, m. Zielona Góra.

 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u