Od jutra znów pogodnie

04 maj 2016
Autor: 

Od czwartku w naszym województwie znów ciepło i słonecznie.

Na pogodę podczas majówki w Lubuskiem nie można było narzekać. Po dzisiejszym ochłodzeniu i zachmurzeniu, od jutra znów powinniśmy cieszyć się ciepłem i słońcem.

Od 5 maja, przez weekend, do poniedziałku 9 maja, na Ziemi Lubuskiej nie powinny, zdaniem synoptyków wystąpić opady deszczu. Termometry pokażą ponad 20 kresek powyżej zera. W nocy temperatura przez najbliższe 5 dni wyniesie około 8,9 stopni Celsjusza. Przy takiej prognozie pogody warto kolejne dni i weekend spędzić na świeżym powietrzu. Polecamy m.in. spacery, wycieczki rowerowe oraz imprezy plenerowe pod chmurką.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.