Do 100 tys. zł dofinansowania dla przedsiębiorcy na innowacyjne projekty

27 czerwiec 2017

Centrum Energetyki Odnawialnej zaprasza na spotkanie informacyjne z organizatorami projektu Bon na innowacje, które odbędzie się w czwartek 29.06.2017 r. godz. 13:00- 15:00 w Centrum Energetyki Odnawialnej PWSZ w Sulechowie, ul. Armii Krajowej 51.

- Spotkanie adresowane jest do małych i średnich przedsiębiorców, którzy chcieliby wziąć udział w projekcie lub zastanawiają się, czy Bon na innowacje to propozycja dla nich - mówi Agnieszka Lednik-Stachowska, Centrum Energetyki Odnawialnej. - Podczas spotkania będzie można poznać zasady przydzielania dofinansowania oraz poznać osiągnięcia, możliwości i ofertę m.in. Centrum Energetyki Odnawialnej jako parku technologicznego w projekcie „Bon na innowacje”.

Rozwój biznesu, wiedza merytoryczna, wsparcie organizatorów i specjalistów na każdym etapie realizacji lub pomoc Brokera innowacji to powody dla których warto przyjść na spotkanie i zapoznać się z ofertą.

Więcej informacji na tematu projektu pod linkiem

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.