Rusza bezpłatny system powiadomień dla Lubuszan. Zapisz się już dziś!

16 luty 2022
Autor: 
Rusza bezpłatny system powiadomień dla Lubuszan. Zapisz się już dziś! Redakcja

Specjalnie dla mieszkańców województwa lubuskiego uruchomiliśmy innowacyjny system powiadomień oparty o platformę Messenger. Korzystanie jest całkowicie bezpłatne!

Ostatnie miesiące były dla nas bardzo pracowite pod względem udoskonalania oraz wdrażania innowacyjnego systemu powiadomień w życie. Spełniliśmy szereg wymagań stawianych przed naszym zespołem. Wreszcie z początkiem lutego 2022 roku mogliśmy uruchomić system dla naszych czytelników. Zapisanie się oraz korzystanie z systemu jest w pełni darmowe, nie wymaga również pobierania dodatkowych aplikacji - wystarczy konto na portalu społecznościowym Facebook oraz aplikacja Messenger na telefon! 

Zgodnie z założeniem podzieliliśmy powiadomienia na trzy grupy (lubuskie północ, lubuskie południe oraz ostrzeżenia atmosferyczne), aby uniknąć spamu. Użytkownicy otrzymują powiadomienia o sytuacjach na drogach dotyczące wypadków i utrudnień, a także ostrzeżenia dotyczące niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych tj. burz, silnych wiatrów itp. 

Jak zapisać się do systemu? 

KLIKNIJ TUTAJ - to najszybsza metoda zapisu, jeśli jesteś zalogowany do portalu Facebook i korzystasz z Messengera. Po kliknięciu linku wyświetli Ci się okno czatu z przyciskiem "rozpocznij" na dole - kliknij przycisk i postępuj zgodnie z przychodzącymi wiadomościami! 


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u