Samochód wjechał w mur Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim. Jechali nim obywatele Ukrainy

16 luty 2022
Autor: 
Wjechał w mur Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim Fot. Czytelnik

Kierowca Audi wjechał w mur przy Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim. Pojazdem podróżowało czterech obywateli Ukrainy.

Wszystko wydarzyło się w środowe popołudnie, 16 lutego. Kierowca samochodu osobowego marki Audi jechał ulicą Wakacyjną w Krośnie Odrzańskim. Nagle mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i czołowo uderzył w mur otaczający miejscowy oddział Straży Granicznej.

Na miejsce wezwano patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego, ale czynności prowadzą też funkcjonariusze SG.

- Pojazdem podróżowało czterech obywateli Ukrainy. Sprawdzamy wszystkich pod kątem legalności przebywania w Polsce - mówi mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Jak informuje rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim podkom. Justyna Kulka, kierowca był trzeźwy i otrzymał mandat karny w wysokości 1200 złotych za spowodowanie kolizji. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu.

Na miejscu nie występują większe utrudnienia w ruchu.

Przeczytaj też: Pogoda w Lubuskiem. Nadciąga orkan Dudley. Porywy wiatru nawet do 120 km/h


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u