Yulia wraz z dwójką dzieci musiała uciekać przed wojną na Ukrainie. Poznaj ich historię!

22 marzec 2022
Autor: 
Yulia wraz z dwójką dzieci musiała uciekać przed wojną na Ukrainie. Poznaj ich historię! Redakcja

Yulia Kliachuk wraz z dwójką dzieci uciekła z Ukrainy przed wojną. Cała trójka trafiła do Zielonej Góry, gdzie znalazła schronienie.

Yulia wraz z rodziną mieszkała w miejscowości Równe, stolicy obwodu rówieńskiego na Ukrainie, około 1 tys. kilometrów od Zielonej Góry. - Obudził mnie wybuch, słyszałam samoloty. Potem, siostra z Kijowa napisała, że wybuchła wojna. - opowiada w rozmowie z portalem NewsLubuski.pl, Yulia Kliachuk. Kobieta wraz z dwójką małych dzieci uciekła z Ukrainy w dniu wybuchu wojny, 24 lutego. 

W czasie podróży do Zielonej Góry kobieta oraz jej dzieci otrzymali ogromne wsparcie i pomoc od wolontariuszy z Polski. Schronienie dla całej trójki zapewnił hotel City Boutique przy ulicy Kupieckiej 28 w Zielonej Górze. 

Trzeba mieć nadzieję - poznaj historię Yuli Kliachuk


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u